עורך דין נוטריון בראשון לציון

עורך דין נוטריון בראשון לציון יכול לספק לכם את האישורים שאתם צריכים לכל מיני מסמכים ותעודות. מי יכול להיות נוטריון בראשון לציון ומתי בכלל נצטרך אותו?

האם כל עורך דין רשאי להיות נוטריון?

יש כל כך הרבה עורכי דין ישראל אך לא כל אחד יכול להיות נוטריון. נוטריון הוא למעשה עורך דין מוסמך ומנוסה שיש לו לפחות 10 שנות ותק במקצוע. כמו כן עורך הדין יצטרך לעבור בחינות ממשלתיות לפני שהוא יזכה לתואר הזה ורק לאחר מכן הוא יקבל את הרישיון שלו ממשרד המשפטים ויוכל להגיש את השירות שלו לציבור להיות נוטריון יכול להיות כבוד גדול עבור עורכי דין ומשרדי עורכי דין שמתפארים בכך שהם נוטריונים בנוסף לשירות שהם מציעים, לפי תחום ההתמחות שלהם, יכולים לעשות רושם הרבה יותר טוב על הלקוח. כמו כן הם יכולים לפנות לקהל רחב יותר שזקוק לאישורו.


image

למה בכלל צריך את הנוטריונים בארץ?

הנוטריון הוא למעשה דוגמה קלאסית להאצלת סמכויות. האצלת סמכויות היא למעשה נתינת סמכות מסוימת לאדם אחר, כדי לפזר את הכוח וליצור מנגנון שנוח יותר לכול תושבי המדינה. יש מסמכים מסוימים שיש צורך לאשר על ידי המדינה, כמו למשל תרגומים או מסמכים ותעודות, והמדינה לא יכולה לעשות זאת לבדה. לכן היא האצילה את הסמכות לעורכי דין, אלו הם הנוטריונים. אחרי שהם יעמדו בדרישות שכוללות 10 שנות ותק וכמובן יעברו את הבחינות בהצלחה הם יוכלו להעניק את אותם האישורים לציבור בלי צורך לערב בכל רשות ממשלתית כלשהי.

מהן תכונות האופי הנדרשות לנוטריון?

קודם כל, הנוטריון חייב להיות עורך דין מנוסה ומקצועי. ללא הניסיון המתאים הוא לא יוכל אפילו להגיש את הבקשה להירשם לבחינות הממשלתיות שמסמיכות את הנוטריונים. הרף אמנם גבוה מאוד אך בסופו של דבר רק עורכי הדין הטובים ביותר יוכלו להיות נוטריונים וזה לטובת הציבור. כמו כן הנוטריון צריך להיות אדם ישר. בכל מקרה חשוב לדעת היא הנוטריון חייב לקבל שכר טרחה שמשרד המשפטים קבעה והוא לא יכול לדרוש את התשלום שהוא חושב שמגיע לו אלא אם מדובר על שירות אחר בנוסף. הנוטריון גם צריך להיות בעל מקצוע יסודי מאוד שכן הוא לא יכול לטעות בשום אישור שהוא מעניק.

כיצד נמצא נוטריון בראשון לציון?

לא תהיה לכם בעיה למצוא נוטריון בראשון לציון כיוון גם בגלל שנוטריון לא נדיר לפגוש, יש משרדי עורכי דין רבים שמהווים נוטריון והם יכולים להעניק לכם את כל האישורים, וגם כיוון שראשון לציון היא אחת הערים הגדולות ביותר בארץ. ראשון לציון יש כמעט רבע מיליון תושבים ויש הרבה משרדי עורכי דין ולמצאו נוטריון דרך האינטרנט או דרך המלצות משכנים ובני משפחה, זו לא משימה קשה. מה שחשוב הוא שהנוטריון יהיה אמין ואדיב. בסופו של דבר יש נוטריונים שיכולים לדרוש מכם סכומים גבוהים יותר ממה שהם צריכים או שהשירות שלהם לא יהיה נעים ולכן יש לבצע סקר שוק מעמיק.

אלו אישורים יכול להעניק הנוטריון?

נוטריון בראשון לציון יכול להעניק לכם אישורים רבים שיהיו משמעותיים מאוד להמשך חייכם. אחד האישורים שישראלים נתקלים בהם יותר ויותר בשנים האחרונות הם אישורי תרגומים לתעודות. הצורך באישורים לתרגומים של מסמכים נובע בעיקר מהבהלה לקבלת דרכון אירופאי על ידי אזרחות ספרדית, פורטוגלית או פולנית, זאת לפי החוקים החדשים של אותן מדינות. כמו כן הנוטריון יכול לאשר הסכם חיים משותפים, או כל הסכם אחר שצריך לאשר בהמשך מול שופט וחייב להיות לו תוקף משפטי.


 from amichaizlaw.tumblr – Feed


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

דרכון אירופאי ליוצאי עדות המזרח

מה תפקידו של נוטריון?

הוצאת דרכון פורטוגלי מדיניות כניסה