הדרך הבטוחה להשגת אזרחות פולנית

אזרחות פולנית פירושה אזרחות באיחוד האירופי – ויש לכך יתרונות עצומים


בשנת 2004 פולין הצטרפה לאיחוד האירופי, וההצטרפות שלה לאיחוד הנכסף הזה גרם לכך שהוצאת אזרחות פולנית הפכה למשאת נפש של ישראלים רבים מאוד. מאחר ומיליוני ישראלים הם צאצאים של יהודים שהיו אזרחי פולין, יש לישראלים רבים זכאות או לפחות רצון להוציא את האזרחות הזאת, ולכן חשוב להכיר את הדרך להוצאת אזרחות ואת מה שצריך להוכיח ולעשות לשם כך. כעת ננסה להבין מה הדרך הבטוחה להשגת אזרחות פולנית, ומדוע כדאי לפנות לעו"ד אזרחות פולנית לשם כך.על הדרך הבטוחה להשגת אזרחות פולנית, וכדאיות הפנייה לעורך דין שמתמחה בכך


·         הקריטריונים להוצאת אזרחות – הסיבה שבגללה ישראלים רבים כל כך רוצים להוציא אזרחות פולנית, ואף זכאים לכך, שהיא גם הדרך להוצאת האזרחות הזאת, היא הקריטריונים שמגדירים מי זכאי לה. במידה ואתם צאצאים של אזרחים פולנים, גם אם הם לא אזרחים כרגע בשל עלייתם לארץ או לאחר מותם – אתם זכאים לאזרחות זו גם כן. כך, גם אם יש לכם סבא אחד שהיה אזרח פולני והוא אינו בין החיים – עו"ד אזרחות פולנית יכול להוכיח שאתם צאצאים וזכאים לאזרחות זו.
·         מדוע כדאי לפנות לעורך דין? גם במצב שבו אתם יודעים שיש לכם סבים או סבתות שהם אזרחים פולניים, אתם זקוקים לעו"ד אזרחות פולנית בכדי להבטיח לעצמכם את האזרחות הזאת. הסיבה לכך היא הביורוקרטיה הרבה הכרוכה בהוצאת האזרחות הזאת – יש צורך במסמכים רבים אותם צריך למלא ובאישורים על האזרחות של הסבים או ההורים שהיו בעלי אזרחות. העבודה מול השלטונות הפולניים דורשת מקצועיות של מישהו שמתמחה בכך, וכך הפנייה לעורך דין היא חלק משמעותי ביותר שהכרחי להוצאת האזרחות.

עם עורך דין שמתמחה בהוצאת אזרחות פולנית, אתם נמצאים על דרך המלך


ברגע שבו אתם פונים לעו"ד אזרחות פולנית אתם מבטיחים לעצמכם לכל הפחות את הבדיקה המקצועית שיכולה לבדוק האם אתם זכאים לאזרחות. במידה והבדיקה הזאת מניבה תוצאות חיוביות, עורך הדין מנהל עבורכם תהליך מקצועי ואיכותי שמבטיח בסופו של דבר את האזרחות שלכם.


המאמר הדרך הבטוחה להשגת אזרחות פולנית פורסם לראשונה בבלוג 

from amichaizlaw.tumblr – Feed

https://amichaizlaw.tumblr.com/post/161997841879/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%94%D7%91%D7%98%D7%95%D7%97%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%92%D7%AA-%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%AA

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מה תפקידו של נוטריון?

דרכון אירופאי ליוצאי עדות המזרח

הוצאת דרכון פורטוגלי מדיניות כניסה